Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs TAJEMNICA - LAS - PRZYGODA

Konkurs Nadleśnictwa Żmigród "Tajemnica-Las-Przygoda" podsumowany- to była nie lada gratka dla biorących w nim udział- uczestników.

15 drużyn-59 uczestników podjęło rywalizację w konkursie Nadleśnictwa Żmigród „Tajemnica-Las-Przygoda”.

Konkurs trwał od 20 lipca do 19 sierpnia br. Jego celem było zapoznanie uczestników z terenem Nadleśnictwa Żmigród, pracą leśnika, historią regionu i oczywiście doskonała zabawa. Przez prawie cały miesiąc drużyny wędrowały wyznaczonym szlakiem rozwiązując zadania i dzielnie pokonując wszelkie trudności.

Zaangażowanie i determinacja z jaką drużyny przystąpiły do rozwiązywania zadań spowodowały, że trudno było wyłonić zwycięzców. Dlatego też zamiast 3 nagrodziliśmy aż 5 drużyn:

I miejsce zdobyły drużyny: „Zgredki” oraz „Łysy i spółka”,

II miejsce przypadło drużynie: „Wataha z Radziądza”,

III miejsce przyznaliśmy drużynom: „Rudziki” oraz „Drużyna A”.

Dziś już możemy powiedzieć, że wszystkie cele konkursu osiągnęliśmy w 100 %: trasa pokonana, zadania rozwiązane, dobry humor i pogoda dopisały a zdobyta wiedza pozostanie już na zawsze.

Gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich którzy poświęcili swój czas żeby wziąć udział w naszej zabawie.

W przyszłym roku planujemy powtórkę. Będą inne trasy, inne zadania ale wciąż ten sam dobry humor i mamy nadzieję doskonała pogoda. Już dziś zapraszamy.